Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Triangel, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Marjolein Brouwer

directeur
E-mail: m.brouwer@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Marije Den Daas

adjunct-directeur
E-mail: m.den.daas@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

kwaliteitsondersteuner

Marije Den Daas

kwaliteitsondersteuner groep 1 t/m 8
E-mail: m.den.daas@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Leerkrachten

Loes van Leusden

leerkracht groep 1/2a
E-mail: l.van.leusden@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Priscilla Peters

leerkracht groep 1/2a
E-mail: p.peters@octant.nl

Aanwezig: woe

Mieke Mastenbroek

leerkracht groep 1/2b
E-mail: m.mastenbroek@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Priscilla Peters

leerkracht groep 1/2b
E-mail: p.peters@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Monique Bode

leerkracht groep 1/2c
E-mail: m.bode@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Patricia van Keeken

leerkracht groep 1/2c
E-mail: p.van.keeken@octant.nl

Aanwezig: woe

Chantal Aarssen

leerkracht groep 3a
E-mail: c.aarssen@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Fia van Meeuwen

leerkracht groep 3a
E-mail: f.van.meeuwen@octant.nl

Aanwezig: di, woe

Marielle van der Sluis

leerkracht groep 3b
E-mail: m.van.der.sluis@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Simone Stoelinga

leerkracht groep 3b
E-mail: s.stoelinga@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Janine van den Berg

leerkracht groep 4a
E-mail: j.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Bianca Pieterse

leerwerkstudent groep 4a
E-mail: b.pieterse@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Inge Droppert

leerkracht groep 4/5b
E-mail: i.droppert@octant.nl

Aanwezig: ma, di. woe, do

Patricia van Keeken

leerkracht groep 4/5b
E-mail: p.van.keeken@octant.nl

Aanwezig: vrij

Denice van de Brug

leerkracht groep 5a
E-mail: d.van.de.brug@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Nils van Leeuwen

leerkracht groep 6a
E-mail: n.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: ma, woe, do, vrij

Patricia van Keeken

leerkracht groep 6a
E-mail: p.van.keeken@octant.nl

Aanwezig: di

Katinka Koster

leerkracht groep 6/7b
E-mail: k.koster@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Zané de Roo

leerkracht groep 7a
E-mail: z.de.roo@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Joyce van der Peet

leerkracht groep 8a
E-mail: j.van.der.peet@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Danique Erkens

leerkracht
E-mail: d.erkens@octant.nl

Aanwezig: nu nog met zwangerschapsverlof

Debbie van Leussen

leerkracht
E-mail: d.van.leussen@octant.nl

Aanwezig: nu nog met zwangerschapsverlof

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Jelle Wissink

vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: j.wissink@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do, vrij

Leerlingondersteuning

Paulien van der Toorn

onderwijsassistent
E-mail: p.van.der.toorn@octant.nl

Aanwezig: di, woe

Wilhelmien Hogervorst

vrijwilliger

Aanwezig: woe, do

Lea van der Hulst

schoolassistent

Aanwezig: ma, di, woe

Administratie

Yvette de Bruijn

management assistent
E-mail: y.de.bruijn@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, vrij ochtend

conciërge

Suljo Basic

conciërge
E-mail: s.basic@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Overige specialisaties

Simone Stoelinga

specialist taal
E-mail: s.stoelinga@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Katinka Koster

specialist taal
E-mail: k.koster@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Joyce van Peet

coördinator W&T
E-mail: j.van.peet@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Janine van den Berg

specialist gedrag
E-mail: j.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: alle dagen