Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Triangel, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Rob Wilschut

directeur
E-mail: r.wilschut@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

kwaliteitsondersteuner

Marije Den Daas

kwaliteitsondersteuner groep 1 t/m 8
E-mail: m.den.daas@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Leerkrachten

Loes van Leusden

leerkracht groep 1/2a
E-mail: l.van.leusden@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Wendy van Schie

leerkracht groep 1/2a
E-mail: w.looijen@octant.nl

Aanwezig: woe, vrij

Mieke Mastenbroek

leerkracht groep 1/2b
E-mail: m.mastenbroek@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Monique Crombaghs

leerkracht groep 1/2b
E-mail: m.crombaghs@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Chantal Aarssen

leerkracht groep 1/2c
E-mail: c.aarssen@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Fia van Meeuwen

leerkracht groep 1/2c
E-mail: f.van.meeuwen@octant.nl

Aanwezig: di, woe

Priscilla Peters

leerkracht peuteropstap
E-mail: p.peters@octant.nl

Aanwezig: di

Paula Berger

leerkracht groep 3a
E-mail: p.berger@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Marielle van der Sluis

leerkracht groep 3b
E-mail: m.van.der.sluis@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Danique Erkens

leerkracht groep 3a
E-mail: d.erkens@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Hanneke Soeterbroek

leerkracht groep 4
E-mail: h.soeterbroek@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Simone Stoelinga

leerkracht groep 4
E-mail: s.stoelinga@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Janine van den Berg

leerkracht groep 5
E-mail: j.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do, vrij

Petra Lammers

leerkracht groep 5 en ondersteuner
E-mail: p.lammers@octant.nl

aanwezig: ma, di

Evelien Mouw

leerkracht groep 6a
E-mail: e.mouw@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, do

Katinka Koster

leerkracht groep 6b
E-mail: k.koster@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Nils van Leeuwen

leerkracht groep 7
E-mail: n.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: ma, woe, do, vrij

Silvia Kruizinga

leerkracht groep 7
E-mail: s.kruizinga@octant.nl

Aanwezig: di, vrij

Joyce van der Peet

leerkracht groep 8a
E-mail: j.van.der.peet@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Janne Pantjes

leerkracht groep 8b
E-mail: j.pantjes@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Marije Den Daas

leerkracht klimopgroep
E-mail: m.den.daas@octant.nl

Aanwezig: ma

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Jelle Wissink

vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: j.wissink@octant.nl

Aanwezig: woe, do

Leerlingondersteuning

Paulien van der Toorn

RT-er
E-mail: p.van.der.toorn@octant.nl

Aanwezig: di, woe

Wilhelmien Hogervorst

extra hulp in de klas groep 1/2c

Aanwezig: di, do

Priscilla Peters

onderwijsassistente groep 6b
E-mail: p.peters@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Tessa Gouweleeuw

onderwijsassistente groep 4
E-mail: t.gouweleeuw@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Lea van der Hulst

extra hulp in de klas groep 1/2a

Aanwezig: ma, di, woe

Administratie

Yvette de Bruijn

administratie
E-mail: y.de.bruijn@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, vrij ochtend

conciërge

Suljo Basic

conciërge
E-mail: s.basic@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Overige specialisaties

Simone Stoelinga

specialist taal
E-mail: s.stoelinga@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Katinka Koster

specialist taal
E-mail: k.koster@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Lian Gielisse

OICT-er
E-mail: ict.triangel@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Janne Pantjes

coördinator W&T
E-mail: j.pantjes@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Joyce van Peet

coördinator W&T
E-mail: j.van.peet@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Petra Lammers

specialist gedrag
E-mail: p.lammers@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij