Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Triangel, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Rob Wilschut

directeur
E-mail: r.wilschut@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

kwaliteitsondersteuner

Marije Den Daas

kwaliteitsondersteuner groep 1 t/m 8
E-mail: m.den.daas@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Leerkrachten

Marije van der Kooij

leerkracht groep 1/2a
E-mail: m.van.der.kooij@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Loes van Leusden

leerkracht groep 1/2a
E-mail: l.van.leusden@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Mieke Mastenbroek

leerkracht groep 1/2b
E-mail: m.mastenbroek@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Monique Crombaghs

leerkracht groep 1/2b
E-mail: m.crombaghs@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Chantal Aarssen

leerkracht groep 1/2c
E-mail: c.aarssen@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Fia van Meeuwen

leerkracht groep 1/2c
E-mail: f.van.meeuwen@octant.nl

Aanwezig: di, woe

Wendy van Schie

leerkracht groep 1/2c
E-mail: w.van.schie@octant.nl

Aanwezig: woe, do

Priscilla Peters

leerkracht peuteropstap
E-mail: p.peters@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Danique Erkens

leerkracht groep 3
E-mail: d.erkens@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Annemieke Hokke

leerkracht groep 4
E-mail: a.hokke@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Simone Stoelinga

leerkracht groep 4
E-mail: s.stoelinga@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Katinka Koster

leerkracht groep 5b
E-mail: k.koster@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Loes van Leusden

leerkracht groep 5b
E-mail: l.van.leusden@octant.nl

Aanwezig: ma

Chantal van Oosten

leerkracht groep 6
E-mail: c.van.oosten@octant.nl

Aanwezig: ma, woe, do, vrij

Marielle van der Sluis

leerkracht groep 6
E-mail: m.van.der.sluis@octant.nl

Aanwezig: di

Gert-Jan Jongenotter

leerkracht groep 7a
E-mail: g.jongenotter@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Janne Pantjes

leerkracht groep 7b
E-mail: j.pantjes@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do, vrij

Marielle van der Sluis

leerkracht groep 7b
E-mail: m.van.der.sluis@octant.nl

Aanwezig: ma

Joyce van Peet

leerkracht groep 8a
E-mail: j.van.peet@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Marco Groeneveld

leerkracht groep 8b
E-mail: m.groeneveld@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Marije Den Daas

leerkracht klimopgroep
E-mail: m.den.daas@octant.nl

Aanwezig: vrij

Lya Moor

leerkracht vervanging
E-mail: l.moor@octant.nl

Aanwezig: in geval van zieke leerkracht

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Albert Roepman

vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: a.roepman@octant.nl

Aanwezig: woe, do

Leerlingondersteuning

Paulien van der Toorn

RT-er
E-mail: p.van.der.toorn@octant.nl

Aanwezig: di, woe

Wilhelmien Hogervorst

extra hulp in de klas

Aanwezig: di, do

Corine Bakker

onderwijsassistente en peuteropstap

Aanwezig: di, do

Cynthia Hennevanger

onderwijsassistente groep 3 t/m 8

Aanwezig: di, do, vrij

Priscilla Peters

onderwijsassistente groep 1/2
E-mail: p.peters@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Administratie

Yvette de Bruijn

administratie
E-mail: y.de.bruijn@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

conciërge

Suljo Basic

conciërge
E-mail: s.basic@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Overige specialisaties

Annemieke Hokke

specialist gedrag
E-mail: a.hokke@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Simone Stoelinga

specialist taal
E-mail: s.stoelinga@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Katinka Koster

specialist taal
E-mail: k.koster@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Lian Gielisse

OICT-er
E-mail: ict.triangel@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Marco Groeneveld

specialist rekenen
E-mail: m.groeneveld@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Janne Pantjes

coördinator W&T
E-mail: j.pantjes@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do, vrij

Joyce van Peet

coördinator W&T
E-mail: j.van.peet@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Gert-Jan Jongenotter

coördinator W&T
E-mail: g.jongenotter@octant.nl

Aanwezig: alle dagen