Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Triangel, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Marjolein Brouwer

directeur
E-mail: m.brouwer@octant.nl

Aanwezig: woensdag en vrijdag

Marije Den Daas

adjunct-directeur
E-mail: m.den.daas@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Patty van den Ban

adjunct-directeur
E-mail: p.van.den.ban@octant.nl

Aanwezig: woe, don

kwaliteitsondersteuner

Fia van Meeuwen

kwaliteitsondersteuner groep 1 t/m 3
E-mail: f.van.meeuwen@octant.nl

Aanwezig: woe

Marije den Daas

kwaliteitsondersteuner groep 4
E-mail: m.den.daas@octant.nl

Aanwezig: woe

Joyce van der Peet

kwaliteitsondersteuner groep 5 t/m 8
E-mail: j.van.der.peet@octant.nl

Aanwezig: woe, vrij

Leerkrachten

Loes van Leusden

leerkracht groep 1/2a
E-mail: l.van.leusden@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Priscilla Peters

leerkracht groep 1/2a
E-mail: p.peters@octant.nl

Aanwezig: woe

Mieke Mastenbroek

leerkracht groep 1/2b
E-mail: m.mastenbroek@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Priscilla Peters

leerkracht groep 1/2b
E-mail: p.peters@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Monique Bode

leerkracht groep 1/2c
E-mail: m.bode@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Danique Erkens

leerkracht groep 1/2c
E-mail: d.erkens@octant.nl

Aanwezig: woe

Chantal Aarssen

leerkracht groep 3a
E-mail: c.aarssen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Fia van Meeuwen

leerkracht groep 3a
E-mail: f.van.meeuwen@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Marielle van der Sluis

leerkracht groep 3b
E-mail: m.van.der.sluis@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Simone Stoelinga

leerkracht groep 3b
E-mail: s.stoelinga@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Bianca Pieterse

leerkracht groep 4a
E-mail: b.pieterse@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Joke Kwestro

leerkracht groep 4a
E-mail: j.kwestro@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Tim Noomen

leerkracht groep 4b
E-mail: t.noomen@octant.nl

Aanwezig: ma, don

Patricia van Keeken

leerkracht groep 4b
E-mail: p.van.keeken@octant.nl

Aanwezig: din, woe, vrij

Inge Droppert

leerkracht groep 5a
E-mail: i.droppert@octant.nl

Aanwezig: ma, di. woe, don

Danique Erkens

leerkracht groep 5a
E-mail: d.erkens@octant.nl

Aanwezig: vrij

Katinka Koster

leerkracht groep 5/6b
E-mail: k.koster@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Zané de Roo

leerkracht groep 6a
E-mail: z.de.roo@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Denice van de Brug

leerkracht groep 7a
E-mail: d.van.de.brug@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Janine van den Berg

leerkracht groep 7/8b
E-mail: j.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: ma, din, woe

Debbie van Leussen

leerkracht groep 7/8b
E-mail: d.van.leussen@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Joyce van der Peet

leerkracht groep 8a
E-mail: j.van.der.peet@octant.nl

Aanwezig: ma, din

Nils van Leeuwen

leerkracht groep 8a
E-mail: n.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Jelle Wissink

vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: j.wissink@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do, vrij

Leerlingondersteuning

Paulien van der Toorn

onderwijsassistent
E-mail: p.van.der.toorn@octant.nl

Aanwezig: di, woe

Wilhelmien Hogervorst

vrijwilliger

Aanwezig: woe, do

Lea van der Hulst

schoolassistent

Aanwezig: ma, din, don, vrij

Lisa Ruis

onderwijsassistent / eventmanager
E-mail: l.ruis@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Tim Noomen

onderwijsassistent / eventmanager/ peuteropstap
E-mail: t.noomen@octant.nl

Aanwezig: di, woe, vrij

Joke Kwestro

onderwijsassistent
E-mail: j.kwestro@octant.nl

Aanwezig: ma, din

Administratie

Yvette de Bruijn

management assistent
E-mail: y.de.bruijn@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, vrij ochtend

conciërge

Suljo Basic

conciërge
E-mail: s.basic@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Overige specialisaties

Simone Stoelinga

specialist taal
E-mail: s.stoelinga@octant.nl

Aanwezig: woe, do, vrij

Katinka Koster

specialist taal
E-mail: k.koster@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Janine van den Berg

specialist gedrag
E-mail: j.van.den.berg@octant.nl

Aanwezig: don

Nils van Leeuwen

specialist hoogbegaafdheid
E-mail: n.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: ma

Debbie van Leussen

specialist rekenen
E-mail: d.van.leussen@octant.nl

Aanwezig: woe

Danique Erkens

schoolopleider/leertuin
E-mail: d.erkens@octant.nl

Aanwezig: don

Patty van den Ban

schoolopleider/leertuin
E-mail: p.van.den.ban@octant.nl

Aanwezig: woe, don